CEMRE YOSHY FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CEMRE YOSHY FAN CLUB

CEMRE YOSHY FAN CLUB

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....

4 posters
YazarMesaj
cemre_koliq
ღ°•.♥.•°ღ Destekçi Üye ღ °•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ Destekçi Üye ღ °•.♥.•°ღ
cemre_koliq

cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss.... Empty
MesajKonu: cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....   cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss.... Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:48 pm

Geçen günlerde bir programa konuk olan grup hepsi üyelerinden
Cemre menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

“Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum.”
http://cemreyasemin.tr.cx/
gülçinist_sagocu
ღ°•.♥.•°ღYeni Cemre-Yoshy Fanıღ°•.♥.•°ღ

MesajKonu: Geri: cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....   cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss.... Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 10:17 pm

arkadaşlar bu siteyi çok ama çok begendim ama benimde sitem var ve sizinde siteme üye olmanızı istiyorum ilk 20 yorum yazanı mod yapıcam evet girin gezin daha yeni açıtım üyeye ihitiyacım çok ama çok var sizde üye olun hmnn 20 yorum yazınn mod başvurusu yapıp gelin sizi hmn mod yapıcam bekliyorumm

2 üye getiren mega mod olur

http://hepsifn.yetkinforum.net/ adminde yapabilirimmm sitemde yaseminn ve cemrenin gülçinin bikinili resimleride mevcut inanın inanmayınnnn gir bak
[^--LoVe_CeMrE_YoShY--^]
[^--LoVe_CeMrE_YoShY--^]

MesajKonu: Geri: cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....   cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss.... Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:18 pm

gülçinist_sagocu demiş ki:
arkadaşlar bu siteyi çok ama çok begendim ama benimde sitem var ve sizinde siteme üye olmanızı istiyorum ilk 20 yorum yazanı mod yapıcam evet girin gezin daha yeni açıtım üyeye ihitiyacım çok ama çok var sizde üye olun hmnn 20 yorum yazınn mod başvurusu yapıp gelin sizi hmn mod yapıcam bekliyorumm

2 üye getiren mega mod olur

http://hepsifn.yetkinforum.net/ adminde yapabilirimmm sitemde yaseminn ve cemrenin gülçinin bikinili resimleride mevcut inanın inanmayınnnn gir bak

artık yeeeeeeeeeeetttttteeeeeeeeeerrr reklam yapmaaaaaaaaa
csmnr
ღ°•.♥.•°ღAzimli Üyeღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღAzimli Üyeღ°•.♥.•°ღ

MesajKonu: Geri: cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....   cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss.... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:12 pm

paylaşım için sağol arkadaşlar reklam yok konuya yorum yazalım Wink

cemre kemer annesınden yana cok dertlıymıss....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre kemer resimleri
» sehle kemer deilmiş
» cemrenin kardeşi dila kemer hakkında
» dila kemer ablası cemreyi anlatıyo
» 1.2.3.4.cemre......